Воскресенье, 09.12.2018, 23:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Напрямки виховної роботи

Громадянське виховання 

Проводяться уроки громадянського виховання, бесіди, зустрічі, «круглі столи»; працює група "Пошук", яка досліджує шлях 214-ї стрілецької дивізії, клуб волонтерів "Милосердя", клуб "Гардемарин", клуб старшокласників "У колі друзів".

Патріотичне виховання 

Працює гурток "Історія школи" (кер. Пиріг Н.Р.). Силами вчителів та учнів зібрані і систематизовані цінні матеріали з історії школи, починаючи з дня її заснування. Готується група учнів-екскурсоводів, які проводять екскурсії для учнів, батьків, гостей школи. Доброю традицією в школі стали уроки Мужності, уроки Пам'яті, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами Афганістану. У дні пам'ятних дат організовуємо концерти, вогники для ветеранів, мітинги біля пам'ятника «Вічно живим» та в парку Миру. В фойє школи оформлено стенди «Національна символіка» та «Гордість школи». 

На уроках захисту Вітчизни юнаків готують до служби в Збройних Силах України, формують риси свідомого громадянина, патріота. Систематично співпрацюємо з солдатами та офіцерами військової частини.

Родинно-сімейне виховання 

Співпраця педколективу, батьків, учнів та громадськості дає позитивний результат. На засіданнях Ради школи та загально шкільного батьківського комітету розглядаються актуальні питання навчальної, виховної, та господарської роботи школи. Систематично проводяться загальношкільні та класні батьківські збори, працює лекторій для батьків. Запрошуються фахівці з різних служб: міліції, медичних закладів, центру "Довіри", комісії сприяння сім’ї та молоді. Батьки наших учнів беруть активну участь у проведенні загальношкільних та класних виховних заходів, свят, туристичних походів, акцій милосердя, виставок, концертів.

Фізичне виховання та зміцнення здоров’я учнів

У школі запроваджено профілактичні програми та акції "Життя без куріння", "Наркотикам-ні", "СНІД – це небезпечно". Ці питання висвітлювались у шкільній пресі, де кожен учень міг висловити свою думку з приводу цих проблем. Відбуваються цікаві зустрічі з психологом школи Жадан Н.Л. та соціальним педагогом Паніною Н.М., лікарем-наркологом Гончаренко А.Н., представниками молодіжних організацій. 
Проводяться профілактичні щеплення, щорічні медогляди. В кожному класному журналі оформлено "листок здоров'я", із змістом якого має змогу ознайомитись кожен вчитель-предметник. Питання про результати щорічних медоглядів учнів систематично розглядаються на засіданнях педрад, нарадах при директорові.
Велика увага приділяється літньому оздоровленню дітей у пришкільному таборі, особливо дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних, соціально-незахищених; підсумки оздоровлення аналізуються на серпневій педраді, засіданнях Ради школи.
Пишаємось здобутками наших спортсменів, їх наставників. Слова подяки звучать через шкільну газету, на урочистостях.

Художньо- естетичне виховання 

Працюють гуртки естетичного спрямування: хореографічний (кер. Чирва Т.М.), «Вокального співу» (кер. Федорова З.М.). На заняттях гуртків формуються естетичні смаки, розвиваються таланти. Про успіхи гуртківців свідчать звітні концерти, виступи в різноманітних фестивалях та конкурсах, концерти для батьків, ветеранів війни.Формуємо такі риси характеру, як: доброта, людяність, милосердя до ближнього. 

Трудове виховання 

Відповідно обладнана шкільна майстерня, кабінет обслуговуючої праці. Педагоги забезпечують розвиток і вдосконалення трудових навичок, готують дітей до подальшого самостійного життя, вибору професії. Традицією стали трудові десанти по впорядкуванню території школи та прилеглих вулиць, парку Миру.

Екологічне виховання

Проводимо екологічні акції «Птахи - наші друзі», «Парад квітів біля школи». Виховуємо бережливе ставлення до природи. Нагороджені Почесними грамотами, пам'ятними подарунками.

Превентивне виховання 

В школі склалась дієва структура правового навчання та виховання всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків. 
Протягом багатьох років діє шкільна координаційна Рада з питань профілактики злочинів та правопорушень. Важливою ланкою є робота з неблагополучними сім'ями. Ці сім'ї регулярно відвідуються, складаються акти обстеження, при потребі залучаються працівники міліції, служби у справах неповнолітніх, представники громадськості. Дітям із цих сімей систематично надається грошова та гуманітарна допомога, безкоштовне харчування, літнє оздоровлення.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2018
Хостинг від uCoz